0(212) 475 99 66 info@sunmetal.net Harita

Sizi Arayalım

Hakkımızda

Katalog Talebi için Formu Doldurun

Pişirme ekipmanları üretiminiz için aksesuar ihtiyaçlarınızı belirleyin, biz halledelim!

Firmamız, Sun Metal, 2003 yılında kurulmuş ve mutfak ekipmanları sektörü için doğru aksesuar çözümleri sunan genç ve dinamik bir aile firmasıdır. Yenilikçi tasarımları, her bir ürününe yüklediği yüksek kalite ve en ufak detaylara gösterdiği özenle hem yurtiçi hem de yurtdışından seçkin müşterilerine sunduğu nitelikli ürün ve hizmet gamı sayesinde kısa sürede kendine önemli bir yer edinmeyi başarmış olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Dünyanın önde gelen firmaları ile başarıyla sürdürdüğü partnerlik ilişkileri, daha yüksek kalite, daha nitelikli ve yenilikçi ürün ve daha iyi hizmet yaratmak için olan motivasyonunu ve sorumluluk bilincini her geçen gün daha da artırmaktadır.

Firmamızın misyonu, iş partnerleri için güvenilir bir ortak olarak ve onlarla işbirliği halinde, nihai tüketici için kullanım kolaylığı, tasarım zevki ve sağlık sunmayı amaçlayan mümkün olan en iyi pişirme gereçlerini yaratmaya katkıda bulunmak ve bunun için ihtiyaç duyulan çeşitli aksesuarların üretimini sorumluluk ve ticari ahlak bilinciyle yapmaktır.

Firmamızın ana faaliyet alanı, hem endüstriyel hem de ev-tipi segmentteki mutfak ekipmanları için paslanmaz çelikten geniş bir ürün yelpazesi sunmaktır. Ana ürünleri ise; tencere, tava, sosluk, çaydanlık, süt güğümü, gastronom konteynerler gibi çeşitli mutfak ürünleri için sap, kulp, kilitleme tertibatları (klips) gibi aksesuarlardan oluşmaktadır. Ağırlıklı olarak paslanmaz çelik ürünler sunmakla birlikte, bakalit ya da melamin ürünler de firmanın ürün yelpazesi arasında yer almaktadır.

Sun Metal, müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçlarını en üst seviyede karşılamayı kendisine amaç edinmiştir. Bunu yaparken, yenilikçi anlayışı ile gelişen teknolojiyi üretiminin her alanında kullanmakta ve yüksek kaliteli ürünleri, ulaşılabilir fiyatlar ile ve doğru zamanlama ile sunmaktadır. Değişen müşteri ihtiyaçları doğrultusunda her bir müşteriye özel çözümler sunabilmektedir. Bunlara ek olarak, sahip olduğu coğrafi konum sebebiyle küresel rakipleri karşısında önemli lojistik avantajlar da sunmaktadır.

Firmamız sektörde farklılık yaratabilmek adına Araştırma Geliştirme faaliyetlerini durmadan sürdürmektedir. Firmanın kalite standardı ISO 9001, ISO 14001 ve SA-8000 sertifikaları ile belgelenmiştir.

Her hakkı Saklıdır. © 2019 | Sun Metal